שאנה אהרנסון

מנכלי"ת

שאנה היא בעלת תואר Bs. בפסיכולוגיה, כמו גם הסמכה והכשרה בייעוץ לליווי חינוכי, מניעת התעללות וטיפול IFS. ניסיונה החל בהדרכת נוער בסיכון במספר תוכניות. היא הייתה עוזרת מנהלת ב"צופיה", בית מגורים טיפולי לנערות מתבגרות, בו פיקחה על הצוות, הנחתה מפגשי קבוצת DBT וריכזה את הצרכים האדמיניסטרטיביים של המרכז. היא הפכה לרכזת השירותים החברתיים של "מגן" בתחום הגנת ילדים, אחר כך התקדמה למנהלת טיפול, ולאחר מכן מנכ"לית "מגן".

שאנה מתנדבת כמאמנת לדיני אישות יהודיים ועוזרת לידה לנשים עם היסטוריה של פגיעה מינית ונפגעות אלימות.

היא מתגוררת עם משפחתה במטה יהודה, ישראל.

 רחל יעקובס

מנהלת פרוייקטים ומשאבי אנוש, יועצת ארגונית
רחל בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני ביעוץ ארגוני.
בעברה עבדה כעצמאית ביעוץ ארגוני בכמה גופים כגון המשטרה.
היא הקימה עמותה שפיתחה פרויקטים חברתיים לטובת הציבור כגון: דירה לנערות בסיכון, אשר נגמלו מהתמכרויות..
בנוסף היא עבדה כמנהלת של מרכזי טיפול לנוער בסיכון, עם התמחות במגזר החרדי.
רחל מתגוררת עם משפחתה בבית שמש.

אסתר הורוביץ

מנהלת קלינית
אסתר הורוביץ בעלת B.A. בחינוך מיוחד M.A. בטיפול במוזיקה – אוניברסיטת בר אילן. הכשרות והתמחות בטיפול בהורים, פעוטות, ילדים ונוער בתחום הפגיעות המיניות. נפגעים, בעלי התנהגות מינית לא מותאמת או פוגענית.
בעלת רקע וניסיון טיפולי וניהולי בטיפול בטראומה. בעברה הקימה וניהלה את מרכז "מיטל" בביתר עילית.
בתהליך הכשרה לטיפול זוגי משפחתי ומיני ברותם.
גרה עם משפחתה בירושלים.

סיגל גבאי

מנהלת קליטה והערכה

לסיגל תואר ראשון בחינוך מאוניברסיטת Western Ontario ותואר שני בחינוך עם התמקדות בחינוך מיוחד ופסיכולוגיה חינוכית ממקגיל.

סיגל מוסמכת לטיפול במערכות משפחתיות, עובדת שנים רבות בחינוך וייעוץ בנושא בטיחות נגד התעללות מינית בקנדה ולאחר מכן בישראל דרך משרד החינוך.

סיגל מתגוררת עם בן זוגה וילדיה בבית שמש.

שמעון בל

רכז חקירות, דוברות והסברה

שמעון עלה לארץ כילד מארה"ב ולאחר שנותיו בישיבה שירת ביחידת "נצח" בצה"ל כחובש קרבי. הוא בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות ופסיכולוגיה מאוניברסיטת אריאל, הכשרה לאחר תואר בפרופילאות פלילית, וסיים את התמחותו בבית החולים הפסיכיאטרי אברבנאל.

שמעון מסיים בימים אלה את התואר השני בקרימינולוגיה קלינית באוניברסיטת בר אילן.

הוא מתגורר עם בת זוגו באזור ירושלים.

אודיה הרוש

רכזת ליווי וחקירות
אודיה בעלת תעודת התמחות בקרמינולוגיה מהמכללה האקדמית בית ברל.
כיום היא מסיימת את לימודי תואר ראשון במדעי הרוח והחברה באוניברסיטה הפתוחה.
בנוסף השתתפה בלימודי פסיכולוגיה עיונית ומעשית אצל פרופסור ירון זיו.
היא עבדה בעבר בליווי של בני נוער בסיכון, הכוונה, יעוץ וליווי תהליכים מעצימים.
כיום היא חוקרת פגיעות מיניות בציבור החרדי .
אודיה אמא לרותם ומתגוררת בירושלים.

ריקי וויס

רכזת ליווי וחקירות
ריקי בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה בהצטיינות מג'ון ג'יי קולג בניו יורק. היא עבדה בעבר במוסד גמילה מהתמכרויות ועם נוער בסיכון. לאחרונה סיימה תואר שני בפשיעה גלובלית, צדק, וביטחון מאוניברסיטת אדינבורו בסקוטלנד. ריקי חזרה לארץ לאחרונה ומתגוררת בבית שמש בימים אלו

יעקב סלע

מנהל מערך ההסברה של מרכז הסיוע מגן.
ליעקב יש B.A בתקשורת וM.A. במשפטים, שניהם מאוניברסיטת בר אילן.
את עבודתו בארגון החל בשנת 2018, לאחר שהסתייע בעצמו בארגון לחשיפת הפגיעה בו. מאז ועד היום מלווה יעקב את כל הצד התקשורתי אסטרטגי של הארגון, מלווה את הנפגעים המעוניינים להוציא את סיפורם לאור, וניהל את האסטרטגיה התקשורתית סביב הפרשיות הגדולות בהם עסק הארגון כגון פרשיות מלכה לייפר ויהודה משי זהב.

גילה רבין

מנהלת תיקי טיפול

גילה היא בעלת תואר BSW מאוניברסיטת בר אילן, ותואר שני בעבודה סוציאלית עם התמחות בשיקום ובריאות הנפש. עבודתה הקודמת כללה מתן טיפול פסיכודינמי דרך ההוסטל השיקומי "נתן", ובהמשך מתן טיפול וניהול תיקים ללקוחות עם מוגבלות נפשית, היסטוריית התעללות, מצבים משפחתיים קשים וחרדות דרך משרד הרווחה.

משנת 2015, גילה עובדת עם המרכז לשירותי שיקום קהילתי "נתן סיעוד", שם סיפקה שירותי ניהול תיקים עבור מעל 250 לקוחות, ולאחר מכן כמפקחת המרכז, מפקחת על ניהול תיקים ואחראית על פיקוח עובדים. 

גילה מתגוררת ברעננה עם משפחתה.

מייקי סוסאן

אחראית תכניות חינוך ומחקר

כנערה, מייקי סוסאן החלה לדבר בפומבי על התעללות בקהילה היהודית האורתודוקסית, וכך החלה את הקריירה שלה כאקטיביסטית. בגיל 16 עלתה מניו ג'רזי, ושירתה כקצינה בצה"ל במשך 3 שנים.

מייקי למדה תואר ראשון משותף בפסיכולוגיה קלינית וקרימינולוגיה, שם נכנסה לרשימת הדיקן וסיימה את לימודיה בהצטיינות. היא זכתה במלגת הנשיא היוקרתית, והחלה לעבוד לקראת תואר שני ודוקטורט משותף בקרימינולוגיה קלינית עם התמקדות בטכניקות ראיונות משפטיים, ומתכננת לקדם את הקריירה שלה בתחום חקר הטראומה.

מייקי גרה עם משפחתה בבית שמש.

חנה ברזל

מנהלת משרד

חנה נולדה בלונדון ועלתה לארץ ב-1995 למושב בשפלה.
מתעסקת בתחום ניהול משרד מעל 10 שנים במהלכם עבדה במכבי שירותי בריאות, א. שנהב הנדסה ושמאות בע"מ, תצפית נדל"ן וארנון רונד יועצים בע"מ.