שאנה אהרנסון

מנכ"לית

שאנה היא בעלת תואר Bs. בפסיכולוגיה, כמו גם הסמכה והכשרה בייעוץ לליווי חינוכי, מניעת התעללות וטיפול IFS. ניסיונה החל בהדרכת נוער בסיכון במספר תוכניות. היא הייתה עוזרת מנהלת ב"צופיה", בית מגורים טיפולי לנערות מתבגרות, בו פיקחה על הצוות, הנחתה מפגשי קבוצת DBT וריכזה את הצרכים האדמיניסטרטיביים של המרכז

היא הפכה לרכזת השירותים החברתיים של "מגן" בתחום הגנת ילדים, אחר כך התקדמה למנהלת טיפול, ולאחר מכן מנכ"ל "מגן".

שאנה מתנדבת כמאמנת לדיני אישות יהודיים ועוזרת לידה לנשים עם היסטוריה של פגיעה מינית ונפגעות אלימות. היא מתגוררת עם משפחתה במטה יהודה, ישראל.

סיגל גבאי

רכזת ראיונות ואינטייק

לסיגל תואר ראשון בחינוך מאוניברסיטת Western Ontario ותואר שני בחינוך עם התמקדות בחינוך מיוחד ופסיכולוגיה חינוכית ממקגיל.

סיגל מוסמכת לטיפול במערכות משפחתיות, עובדת שנים רבות בחינוך וייעוץ בנושא בטיחות נגד התעללות מינית בקנדה ולאחר מכן בישראל דרך משרד החינוך. סיגל מתגוררת עם בן זוגה וילדיה בבית שמש. סיגל מתגוררת עם בן זוגה וילדיה בבית שמש.

שמעון בל

רכז חקירות וליווי

שמעון עלה לארץ כילד מארה"ב ולאחר שנותיו בישיבה שירת ביחידת "נצח" בצה"ל כחובש קרבי. הוא בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות ופסיכולוגיה מאוניברסיטת אריאל, הכשרה לאחר תואר בפרופילאות פלילית, וסיים את התמחותו בבית החולים הפסיכיאטרי אברבנאל. שמעון מסיים בימים אלה את התואר השני בקרימינולוגיה קלינית באוניברסיטת בר אילן. הוא מתגורר עם בת זוגו באזור ירושלים.

גילה רבין

רכזת שירותי תמיכה

ילה היא בעלת תואר BSW מאוניברסיטת בר אילן, ותואר שני בעבודה סוציאלית עם התמחות בשיקום ובריאות הנפש. עבודתה הקודמת כללה מתן טיפול פסיכודינמי דרך ההוסטל השיקומי "נתן", ובהמשך מתן טיפול וניהול תיקים ללקוחות עם מוגבלות נפשית, היסטוריית התעללות, מצבים משפחתיים קשים וחרדות דרך משרד הרווחה.

משנת 2015, גילה עובדת עם המרכז לשירותי שיקום קהילתי "נתן סיעוד", שם סיפקה שירותי ניהול תיקים עבור מעל 250 לקוחות, ולאחר מכן כמפקחת המרכז, מפקחת על ניהול תיקים ואחראית על פיקוח עובדים. גילה מתגוררת ברעננה עם משפחתה.

מייקי סוסאן

מנהלת חינוך ומחקר

כנערה, מייקי סוסאן החלה לדבר בפומבי על התעללות בקהילה היהודית האורתודוקסית, וכך החלה את הקריירה שלה כאקטיביסטית. בגיל 16 עלתה מניו ג'רזי, ושירתה כקצינה בצה"ל במשך 3 שנים.

מייקי קיבלה תואר ראשון משותף בפסיכולוגיה קלינית וקרימינולוגיה, שם נכנסה לרשימת הדיקן וסיימה את לימודיה בהצטיינות. היא זכתה במלגת הנשיא היוקרתית, והחלה לעבוד לקראת תואר שני ודוקטורט משותף בקרימינולוגיה קלינית עם התמקדות בטכניקות ראיונות משפטיים, ומתכננת לקדם את הקריירה שלה בתחום חקר הטראומה. מייקי גרה עם משפחתה בבית שמש. מייקי גרה עם משפחתה בבית שמש.

אודיה הרוש

מנהל חקירות ורכז

אודיה היא בעלת תואר עמיתים בקרימינולוגיה ממכללת בית בראל. כעת היא מסיימת תואר ראשון במדעי החברה באוניברסיטה הפתוחה, וסיימה קורסי המשך בפסיכולוגיה אצל פרופ' ירון זיו. לפני שהצטרפה לצוות מגן, אודיה עבדה כמנטור עם נוער בסיכון. אודיה מתגוררת עם בתה בירושלים.

רייצ'ל ג'ייקובס

מנהל פרוייקט

רחל היא בעלת תואר ראשון בניהול עסקים ותואר שני בייעוץ ארגוני. עבדה כיועצת ארגונית במגוון מוסדות, לרבות במשטרת ישראל. היא הקימה מלכ"ר שמציע תמיכה לאוכלוסיות מוחלשות ודיור באמצע הדרך לבני נוער בסיכון.

בנוסף, עבדה כמנהלת מרפאה לבריאות הנפש לנוער בסיכון, המתמחה בטיפול בבני נוער בקהילה החרדית.

רחל מתגוררת עם משפחתה בבית שמש.

רינה דרעי

מנהלת ועוזרת פיתוח

רינה דרעי נולדה בלונדון, בריטניה ועלתה לארץ בצעירותה. לפני מעברה לישראל כיהנה בתפקידי ניהול משרדים ב-The Jewish Learning Exchange, בניהול נכסים של אורד כרמל וקריצלר בע"מ וב-IDJC.

לאחר מעברה לישראל עבדה בניהול הנהלת חשבונות ושיווק בתעשיית ההייטק, לפני שהצטרפה לצוות מגן.