• ניהול תיקים: אנו מציעים תמיכה וניהול תיקים מקיפים לשורדי תקיפה מינית וליקיריהם, מרגע הפנייה ל"מגן", דרך ליווי בתהליכים השונים, ועד סיום התהליך עבורם.
  • מימון והפניות לטיפולים: "מגן" פועלת בשיתוף עם פרויקט ASAP של ארגון "ידידות טורונטו", אשר מספק לקורבנות מענקים לטיפול מסובסד בטראומה. אנו מסייעים לקוחותינו במציאת משאבים מתאימים – מבחינה דתית וכלכלית – לבריאות הנפש בקהילה שלהם. אנו משתפים פעולה עם מרפאות מסובסדות ומשאבים ממשלתיים ולא ממשלתיים כאחד.
  • קבוצות תמיכה אישיות ווירטואליות: "מגן" מציעה קבוצות תמיכה היוצרות תחושת קהילה ורשת תמיכה איתנה עבור המשתתפים. הקבוצות שהעמותה מציעה כרגע הינן: עבור נשים בעברית ובאנגלית, עבור אמהות של שורדים באנגלית, ועבור גרושות של פוגעים מינית באנגלית. קבוצות התמיכה הינן דינמיות, ונוצרות בהתאם לביקוש.
  • צדק מבריא: במקרים של גילוי עריות, או במקרים בהם הפגיעה המינית בוצעה בידי קטין, הטראומה מוחמרת ע"י ההיכרות עם המתעלל. ישנה הסכמה רווחת בין מומחים לבריאות הנפש ורשויות האכיפה, שלטובתו של הקורבן לפעמים עדיף לבחור ב"צדק מבריא" (תהליך טיפולי בין הקורבן והתוקף), במקום האפיקים הרגילים של מערכת המשפט והענישה. "מגן" מסייעת בתהליך זה כאשר הוא נחוץ.