• תמיכה בהליכים משפטיים: ניווט במערכת אכיפת החוק בישראל יכול להוסיף נטל מרתיע וכואב לטראומה הקיימת. אנו תומכים בקורבנות ובני משפחותיהם מהדיווח הראשוני במשטרה ועד לגזר הדין הסופי במקרים שעשויים להימשך שנים.
  • חקירות: "מגן" מתחזקת מאגר נתונים של 1,500+ מתעללים מורשעים ולכאורה, מנטרת רשתות קהילתיות,, עובד עם חוקרים פנימיים ופרטיים, יחידות משטרת ישראל, רשויות אכיפת החוק בצפון אמריקה, דרום אמריקה ואירופה, וכן עיתונאים לחשיפת אנשים המהווים סכנה לקהילה. אנו מתאמים עם משרדי ממשלה שונים כדי למנוע כניסת נמלטים הבורחים מתחומי שיפוט אחרים לישראל.
  • קמפיין לשינויי חוק ומדיניות: דרך עבודתנו, אנו מתמודדים עם המדיניות המאפשרת לעבריינים להימנע מהעמדה לדין ולהפוך קהילות לפגיעות. אנו מתייעצים לגבי הצעות חוק ומחקרים הקשורים לרפורמה בחוק השבות, שתדלנות למען מרשם פומבי של עברייני מין והנחיות מחמירות לענישה בפשעי מין.
  • קרן סיוע משפטי : כאשר שורדים אינם מצליחים להשיג צדק דרך המערכת הפלילית, תביעה אזרחית יכולה להוות עבורם דרך משמעותית, אם כי יקרה, להגיע לסגירת מעגל. ליטיגציה אזרחית יכולה גם להסיר מתעללים מהמנהיגות הקהילתית ובכך לקדם אחריות מוסדית ולמקסם את בטיחות הקהילה. המימון מאפשר פתיחת תביעה משפטית ומשמש גם כקרן שיקול דעת עבור קורבנות או עדים לנסיעות או לעימותים.
    כמו כן, אנו מסייעים לנפגעים בהפניות לייצוג משפטי, תומכים בהם באופן פעיל בהליכים אזרחיים וכן בתיקים בבתי דין (בתי דין דתיים).