הרב יוסף בלאו

חבר הנהלה

הרב יוסף בלאו הוא בעל תואר ראשון ממכללת  Yeshiva ותואר שני בבית הספר ללימודי מדעים בבלפר של YU. הוא הוסמך בשנת 1961 ב-RITS של YU, ומונה ל"משגיח רוחני" בשנת 1977. הרב בלאו הוא היועץ הרוחני בבתי הספר Yeshiva לתואר ראשון ובמכללות לגברים של הרשת.

בעשייה הקהילתית, כיהן הרב בלאו כנשיא יבנה, אגודת הסטודנטים הדתיים הלאומיים, וכחבר בוועדה המייעצת של הארגון. כמו כן כיהן כסגן נשיא ב"ועידה הארצית של ראשי הישיבות".

הרב בלאו שימש כיועץ לארגונים רבים למוגנות-ילדים ופעילים נגד פגיעה מינית במשך למעלה מ-10 שנים. הרב בלאו מתגורר בניו יורק ומבלה את הקיץ בירושלים.

חיים אוורס

חבר הנהלה

לחיים תעודה בניהול מלונאות מאקדמיית הסחר ההולנדית, הסמכה בדירוג יהלומים מ-IGI ותואר שני בחינוך. הוא עבד בבלגיה ובריטניה. חיים עובד כיום כיועץ עסקי. הוא היה מעורב וייעץ באופן פעיל לעמותות, ובראשן המועדון בלונדון, שם סייע בפיתוח ארגוני ובגיוס כספים. חיים מתגורר בלונדון עם משפחתו.

סיון יעקובסון

חברת הנהלה

סיון גדלה בתל אביב, ישראל. בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים, תקשורת ועיתונאות ותואר שני בתקשורת ועיתונאות, שניהם מהאוניברסיטה העברית.

סיון עבדה כמנהלת פרויקטים הן ב-MarCom והן ב-AvaTrade, לפני שעשתה הסבה למשרה מלאה במגזר השלישי. היא כיהנה כאחראית קשרי ממשל ב"קולך", ולאחר מכן כמנהלת תוכניות ב"מרכז ללימודי יהדות ע״ש יעקב הרצוג". סיון עובדת כעת כמנהלת שיווק, תקשורת, ופיתוח משאבים במכון "שכטר", וחיה בירושלים עם בן זוגה וילדיהם.

גולדי לוי

חברת הנהלה

גולדי גדלה בקהילת חב"ד בצפת, ישראל. היא למדה בקולג' בארה"ב וסיימה תואר B.A. בפסיכולוגיה מאוניברסיטת Yeshiva. במשך 6 שנים, גולדי פיתחה ופיקחה על תוכניות לילדים ונוער בסיכון, ביקרה ארגונים המבקשים מענקים, וליוותה ארגונים לא ממשלתיים בנושאים פילנתרופיים רבים מטעם הקרן הפילנתרופית IFCJ. כיום היא מתגוררת עם משפחתה באפרת, ישראל, ועובדת כמדריכת יוגה וקדרת.

 

גרוני ציבין

חברת הנהלה

גרוני היא בעלת תואר ראשון בחינוך ופסיכולוגיה לצרכים מיוחדים מ-SUNY. היא מטפלת מוסמכת ABA ובעלת תעודת הוראה ממכללת בנק סטריט.

לגרוני ניסיון בעבודה עם ילדים עם צרכים מיוחדים ותיאום צהרונים עבור ארגוני נוער קהילתיים. כיום היא עובדת כמורה בתיכון בירושלים. גרוני התנדבה במחנה HASC, בתכניות Children’s Aid Society Day Camp, עם ארגון "התעוררות" ועם ניצולי שואה.

דוד ויינר

יו"ר הועד

לדוד יש תואר שני במדעים בהנדסת תעופה וחלל ומכונות מאוניברסיטת פלורידה. הוא עובד עבור ServiceNow במחקר מתקדם.

דוד מעורב באופן פעיל בקהילה שלו, הוא גייס תרומות עבור Lubavitch באוניברסיטת פלורידה ומייסד-שותף של חטיבת האנגלו של "הליכוד", במאמץ לקדמו בקהילה דוברת האנגלית בישראל.

צביקי פליישמן

חבר ועדת מייעצת- ייעוץ אסטרטגית

צביקי נולד וגדל בשכונת חב״ד בקרית מלאכי. לאחר סיום לימודיו בישיבות בארץ ישראל הוא השתלם בלימודי רבנות בבודפשט הונגריה, ולאחר מכן פעל כשליח במשך ארבע שנים בבתי חב"ד ברחבי העולם. בעת עבודתו כמדריך במעונות בישיבה בברוקלין ניו יורק, נחשף צביקי לראשונה לתופעת התעללות וניצול מיני בתוך מוסד לימודים, פגיעה שהתרחשה לתלמידים אותם הדריך על ידי אחד ממנהלי הישיבה. לאחר נישואיו הוא חזר לישראל, התגייס לרבנות הצבאית והשלים לימודי תואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה מטעם האוניברסיטה הפתוחה והמשיך ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת בר אילן. באותה תקופה צביקי היה חלק ממייסדי  תנועת "לא תשתוק", במטרה להעלות את המודעות לתופעת הפגיעה המינית בקהילה החרדית בישראל, ולהוות מרכז לטיפול בכל הקשור לתחום זה. בשנת 2018 נבחר לאחר מ-40 הצעירים המשפיעים של ישראל מטעם עיתון 'גלובס'. צביקי הוא פסיכולוג קליני מתמחת בשירות הציבורי ומתגורר עם שני ילדיו בירושלים.

שרון וייס גרינברג

חברת הנהלה

לשרון ניסיון רב בצמיחת ארגונים  [משפט לא ברור באנגלית]. היא הגדילה את מספר התורמים ורמות הנתינה במספר ארגונים, ומאפשרת לארגונים להגדיל את התקציב והיעילות שלהם. היא הובילה מספר עמותות לשלב הבא שלהן, תוך שימוש במיומנויות שיווק, חינוך, תקשורת, ניהול, פיתוח ובניית מערכות יחסים.

היא נכללה ברשימת "Forward 50" של ה-Jewish Forward  כיהודיה בעלת השפעה, וברשימת "36 מתחת לגיל 36". של ה-Jewish Week כאדם שכדאי לעקוב אחריו. שרון כיהנה כראש המושבה (ראש מחנה) במחנה Stone, כמנהלת-שותפה של יוזמת הלמידה היהודית של האיחוד האורתודוקסי בקמפוס Harvard Hillel, וכדמות הדת הבכירה האורתודוקסית הראשונה באוניברסיטת Harvard לאחר שנים רבות כמחנכת בבית ספר.

שרון קיבלה את הדוקטורט שלה ב-NYU. היא בוגרת תכנית מלגות Wexner/Davidson לתואר שני, וחברה בקהילת ROY. היא למדה במכון "דרישה" לחינוך יהודי וקיבלה B.A. ו-M.A מאוניברסיטת Yeshiva.

אברהם קצין

ועדת ביקורת פיננסית

אברהם הוא יועץ משפטי בכיר, ראש תחום עסקאות ב-OurCrowd, פלטפורמת השקעות הון-סיכון גלובלית הפועלת מירושלים, שהיא גם קרן ההון הפעילה ביותר בישראל. אברהם הוא בעל תואר JD מבית-הספר למשפטים Benjamin N. Cardozo בניו יורק, וחבר בלשכות עורכי-הדין בישראל ובניו יורק. הוא החל את הקריירה במשרד המתמחה בביטוח בניו יורק, תוך הובלת צוות התביעות ומשא ומתן. לאחר שעלה לישראל, אברהם עבד ב"לפידות, מלכיאור, אברמוביץ׳ ושות׳", שם התמחה בדיני חברות, קניין רוחני, מימון תאגידי ועסקאות בינלאומיות.

שרה נדיב

ועדת ביקורת פיננסית

שרה נולדה וגדלה ברוצ'סטר, ניו יורק ועלתה לארץ בשנת 1988. היא בעלת תואר ראשון במדעי קוגניציה וניתוח חברתי מאוניברסיטת Hampshire, ותואר שני בניהול ארגונים ללא מטרות רווח מהאוניברסיטה העברית. שרה מביאה איתה ניסיון הן במגזר השלישי והן בעולמות הטכנולוגיה והפיננסים. היא הייתה המייסדת של "עתיד ירוק", ואחראית על עיצוב ופיתוח ב"חברה להגנת הטבע". לאחר שהקימה את פלטפורמת הסדר החוב BUKIT ו ועבדה עבור פלטפורמת הפינטק Civilize, היא עבדה עם גוגל כמנטורית לסטארט-אפים עד 2018. כיום שרה עובדת כמנהלת אסטרטגיית התשלומים, תוכן והתנהגות ב-Wix. היא חברה ב-World Economic Forum ומחברת ספר רב-מכר על ניהול כספים אישיים.