הרב יוסף בלאו

חבר הנהלה

הרב יוסף בלאו סיים את התואר הראשון בקולג' Yeshiva ואת התואר השני שלו בבית הספר ללימודי מדעים בבלפר של YU. הוא הוסמך בשנת 1961 ב-RITS של YU ומונה ל"משגיח רוחני" בשנת 1977. הרב בלאו הוא היועץ הרוחני בבתי הספר Yeshiva לתואר ראשון ובמכללות לגברים של הרשת.

 בעשייה הקהילתית, כיהן הרב בלאו כנשיא יבנה, אגודת הסטודנטים הדתיים הלאומיים, וכחבר בוועדה המייעצת של הארגון. כמו כן כיהן כסגן נשיא ב"ועידה הארצית של ראשי הישיבות".

הרב בלאו שימש כיועץ לארגונים רבים למוגנות-ילדים ופעילים נגד פגיעה מינית במשך למעלה מ-10 שנים.

הרב בלאו מתגורר בניו יורק ומבלה את הקיץ בירושלים.

חיים אוורס

חבר הנהלה

לחיים תעודה בניהול מלונאות מאקדמיית הסחר ההולנדית, הסמכה בדירוג יהלומים מ-IGI ותואר שני בחינוך. הוא עבד בבלגיה ובריטניה. חיים עובד כיום כיועץ עסקי. הוא היה מעורב וייעץ באופן פעיל לעמותות, ובראשן המועדון בלונדון, שם סייע בפיתוח ארגוני ובגיוס כספים.

חיים מתגורר בלונדון עם משפחתו.

סיון לייב-יעקבסון

חברת הנהלה

סיון גדלה בתל אביב, ישראל. בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים, תקשורת ועיתונאות, ותואר שני בתקשורת – שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בוגרת תוכנית מורות ההלכה של מת"ן השרון.

סיון עבדה במשך שנים רבות בתקשורת שיווקית במגזר העסקי, לפני שעשתה הסבה למשרה מלאה במגזר השלישי. היא כיהנה כאחראית קשרי ממשל ב"קולך" ולאחר מכן כמנהלת תוכניות ב"מרכז ללימודי יהדות ע״ש יעקב הרצוג".

כיום, סיון היא מנהלת השיווק של מכון שכטר למדעי היהדות, ומשיבה בהלכה בהתנדבות במענה ההלכתי של מתן השרון.

סיון חיה באליאב עם בן זוגה וילדיהם.

גולדי לוי

חברת הנהלה

גולדי גדלה בקהילת חב"ד בצפת, ישראל. היא למדה בקולג' בארה"ב וסיימה תואר B.A. בפסיכולוגיה מאוניברסיטת Yeshiva. במשך 6 שנים, גולדי פיתחה ופיקחה על תוכניות לילדים ונוער בסיכון, ביקרה ארגונים המבקשים מענקים, וליוותה ארגונים לא ממשלתיים בנושאים פילנתרופיים רבים מטעם הקרן הפילנתרופית IFCJ.

כיום היא מתגוררת עם משפחתה באפרת, ישראל, ועובדת כמדריכת יוגה וקדרת.

 

גרוני ציבין

חברת הנהלה

גרוני קיבלה תואר ראשון בחינוך ופסיכולוגיה לצרכים מיוחדים מ-SUNY, היא מטפלת מוסמכת ABA ובעלת תעודת הוראה ממכללת בנק סטריט.

ניסיונה של גרוני הוא בעבודה עם ילדים עם צרכים מיוחדים ותיאום צהרונים עבור ארגוני נוער קהילתיים. כיום היא עובדת כמורה בתיכון בירושלים. גרוני התנדבה במחנה HASC, בתכניות Children’s Aid Society Day Camp, עם ארגון "התעוררות" וניצולי שואה.

דוד ויינר

יו"ר הועד

לדוד יש תואר שני במדעים בהנדסת תעופה וחלל ומכונות מאוניברסיטת פלורידה. הוא עובד עבור ServiceNow במחקר מתקדם.

דוד מעורב באופן פעיל בקהילה שלו, הוא גייס תרומות עבור Lubavitch באוניברסיטת פלורידה ומייסד-שותף של חטיבת האנגלו של "הליכוד", במאמץ לקדמו בקהילה דוברת האנגלית בישראל.

צביקי פליישמן

חבר ועדת מייעצת- ייעוץ אסטרטגי

צביקי נולד וגדל בשכונת חב״ד בקרית מלאכי. לאחר סיום לימודיו בישיבות בארץ ישראל הוא השתלם בלימודי רבנות בבודפשט הונגריה, לאחר מכן פעל כשליח במשך ארבע שנים בבתי חב"ד ברחבי העולם. בעת עבודתו כמדריך במעונות בישיבה בברוקלין ניו יורק, נחשף צביקי לראשונה לתופעת התעללות וניצול מיני בתוך מוסד לימודים, פגיעה שהתרחשה לתלמידים אותם הדריך על ידי אחד ממנהלי הישיבה. לאחר נישואיו הוא חזר לישראל, התגייס לרבנות הצבאית והשלים לימודי תואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה מטעם האוניברסיטה הפתוחה. באותה תקופה צביקי לקח חלק בייסוד תנועת "לא תשתוק", במטרה להעלות את המודעות לתופעת הפגיעה המינית בקהילה החרדית בישראל ולהוות מרכז לטיפול בכל הקשור לתחום זה.

צביקי לומד כעת לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת בר אילן ומתגורר עם אשתו ושני ילדיו בירושלים.

שרון וייס גרינברג

חברת הנהלה

לשרון ניסיון רב בהגדלת ארגונים במגוון מרכיבים. היא הגדילה את מספר התורמים ורמות הנתינה במספר ארגונים, ומאפשרת לארגונים להגדיל את התקציב והיעילות שלהם. היא הביאה כמה עמותות לשלב הבא תוך שימוש במיומנויות שיווק, חינוך, תקשורת, ניהול, פיתוח ובניית מערכות יחסים.

היא כונתה על ידי ה-Jewish Forward ברשימת "Forward 50" כיהודיה בעלת השפעה, ועל ידי ה-Jewish Week כאדם שכדאי לעקוב אחריו, כהוקרה ברשימת "36 מתחת לגיל 36". שרון כיהנה כראש המושבה (ראש מחנה) במחנה Stone, וכמנהלת-שותפה של יוזמת הלמידה היהודית של האיחוד האורתודוקסי בקמפוס Harvard Hillel וככומרה האורתודוקסית הראשונה באוניברסיטת Harvard לאחר שנים רבות כמחנכת בבית ספר.

שרון קיבלה את הדוקטורט שלה ב-NYU. היא בוגרת תכנית מלגות Wexner/Davidson לתואר שני, וחברת החזר ROI בקהילה. היא למדה במכון "דרישה" לחינוך יהודי וקיבלה B.A. ו-M.A מאוניברסיטת Yeshiva.

אברהם קצין

ועדת ביקורת פיננסית

אברהם קיבל את תואר JF באוניברסיטה למשפטים Benjamin N. Cardozo בניו יורק, וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל ובניו יורק. הוא החל את הקריירה שלו בחברת ביטוח בניו יורק והתמחה במשפט ביטוחי, תוך הובלת צוות התביעות ומשא ומתן. לאחר שעלה לישראל, אברהם עבד ב"לפידות", "מלכיאור", "אברמוביץ׳ ושות׳", שם התמקד בדיני חברות, קניין רוחני, מימון תאגידי ועסקאות בינלאומיות.

שרה נדיב

ועדת ביקורת פיננסית

שרה נולדה וגדלה ברוצ'סטר, ניו יורק ועלתה לארץ בשנת 1988. היא קיבלה תואר ראשון במדעי קוגניציה וניתוח חברתי מאוניברסיטת Hampshire ותואר שני בניהול ארגונים ללא מטרות רווח מהאוניברסיטה העברית. שרה מביאה איתה ניסיון הן במגזר השלישי והן בעולם הטכנולוגיה והפיננסים. היא הייתה המייסדת של "עתיד ירוק" ואחראית על עיצוב ופיתוח ב"חברה להגנת הטבע". לאחר שהקימה את פלטפורמת הסדר החוב BUKIT ולאחר מכן עבדה עבור פלטפורמת הפינטק Civilize, היא עבדה עם גוגל כמנטורית לסטארט-אפים עד 2018. כיום שרה עובדת כמנהלת אסטרטגיית התשלומים, תוכן והתנהגות ב-Wix. היא חברה ב-World Economic Forum ומחברת ספר רב-מכר על ניהול כספים אישיים.